Partners

De Nispenhoeve werkt samen met professionele partners:  traiteurs, media-ondersteuners, bruiloftplanners, verhuurders meubilair, muzikanten, dichters, schrijvers en heel veel beeldende kunstenaars.
We presenteren voor u een lange lijst.

Kunstenaars

Expositie "Vier de Lente"
Marlene van Alphen (aquarel schilderijen)
Leonie Dekkers (schilderijen)
Honoré Didden (schilderijen, tekeningen)
Wil van Gemert (schilderijen)
Frank Keiren (schilderijen)
Knut (tekeningen)
Corine Kroezen (keramiek)
Jeanine Donkers (olieverf schilderijen)
Jeanette Mol - Van Strien (porselein en oud ijzer)
Miranda Obbens (assemblage kunst)
Diana van Oort (schilderijen)
Jan van Daal (metalen beelden)
Jean Groenendijk (bronzen beelden)
Hans Koenen (stenen en bronzen beelden)
Franca Schuurmans (keramiek)
Peter Vial (diversen, sculpturen)
Anita Voets (steen en brons)
Sil van Beekum (stenen beelden)
John Penning (ijzer, RVS, keramiek sculpturen)  
Sjex Cox (diverse beelden)
Thea Kanters (keramishe beelden)



kunstenaars tijdens eerdee exposities
Jacqueline Braat (buitenbeentjes)
Huub Trompenaars (keramiek)
Peter Van Goethem (marmeren beelden)
Adje Langen (textiel)
Eline Moos (tekeningen)
Sander Vissers (fotografie)
Wim Langen (fotografie)
Richard Kloostra (computerkunst)
Bart Ensing (houten beelden)
Lynn Kleemans (schilderijen op hout)
Doortje Ijpelaar (glazen vazen en schilderijen)
Wilco van de Kolk (sculpturen uit de natuur)
Hennie van de Lande (schilderijen)
Peggy Scholte (sculpturen en keramiek)
Maarten Royackers (schilderijen)
Deen van den Broek (schilderijen)
Cristiaan Schraven (bronzen beelden
Tommy Moll (schilderijen en sculpturen)
Loes Moll (beelden)
Marijke Willaert (houten beeld)
Gerdi Zwaan (keramiek beeld)

Muzikanten

Vandiekomsa, Brabantse folk
ziekBurger & Ko, gitaar en zang
AMusant 2.0, quintet uit Amor Musae
BeekseBarnBand (olv Tim Welvaars & Naomi Adriaansz)
Cesar Zuiderwijk, drummer Golden Earring
Tamara Heller, zang
Gitaargroep Jan Naalden
€ncore, Jazztrio
Anton & Florianne Spijkers, gitaar en zang
Anne Nederhoed, zang en gitaar
Sjors Verschuren, saxofoon
TaBrassCo, blaaskapel
Popkoor N'Joy
Mont Blancs
de Muzieketiers

Kunstenaars

kunstenaars tijdens vorige exposities
Anna Nunes (schilderijen)
Aleid Uhl (beelden)
Gisela in 't Veld (schilderijen)
Annemiek Meeuwissen (unica handtassen BIKKS)
Aagje Brand (keramieken)
Simone Theelen (schilderijen)
Mieke Robben (schilderijen en tekeningen)
Samira Boon (textiel)
Katerina Belkina (fotografie, Rusland/Duitsland)
Raoef Mamedov (fotografie, Azerbeidjan/Rusland)
Justus Donker (schilderijen)
Marianne Naerebout (sculpturen en schilderijen)
Menno Baars (schilderijen)
Ruud Spil (schilderijen)
Dinie Boogaart (schilderijen)
Lucienne Smits (schilderijen)
Christiane Vleugels (schilderijen, België)
John Bulteel (beelden, België)
Ingrid van Hove (keramieken)
Oswald Verhaak (keramieken)
Jelle Paulus (keramieken)
Liesbeth Heesters (keramieken)
Edith Walraven (schilderijen)
Bertos (schilderijen)
Peter Van Goethem (divers, België/Nederland)
Riet van der Hoeven (schilderijen)
Desiree Leijs-Brugglemans (schilderijen)
Hub Pollen (schilderijen)
Richard van Mensvoort (schilderijen)
Henk Helmantel (schilderijen)
Jef Diels (schilderijen, België)
Christine Veraart (sculpturen)
Marcel van Tienen (schilderijen)
Victor van de Lande (schilderijen)
John van Kooten (schilderijen, litho's)
Ellen van Dijk (glaskunst)
Barbara van den Berghe (schilderijen)
Fleur van den Akker (textiel)
Maria van Dijk (fotografie)
Marianne van den Berg (beelden)
Daphne Schrijver, Daverart (schilderijen, tekeningen)
Edward Chiwawa (stenen beelden)
Monica Chakawa (stenen beelden)
Cloudius Muhonge (stenen beelden)
Fanizani Akuda (stenen beelden)
Lazarus Takawira (stenen beelden)
Chenjerai Chripanyaga (stenen beelden)
Philip de Koning (ijzeren beelden)
Jan Aldenhoven (houten beelden)
Martin Wijngaards (houten beelden)

Poëzie & Verhalen

H. Trompenaars (tijdens 3 exposities)
Kim van Kooten ("de Blaadjes krijgen bomen", "Vier de Lente")
Willemien Wagner ("Rijks")
Claire Brentjes ("Flardentango")
Anton Joosen ("Strube/Tankink")
Marlene Hansen ("Snoer krokodil zijn bek")
Frank Timmers ("Strube/Tankink")
Rene Bastiaanse (" 'n Schitterend ongemak")
Ria Bekkers ("Sterke vrouwen")
Leny van Zundert ("Sterke vrouwen")
Gisela in 't Veld ("Wild in de schuur")
Wouter Stips ("Boer zoekt kunst")
Wethouder Alfred Arbouw ("Boer zoekt kunst")
Claudia vd Broek ("wat broeder Nereus vermag")
Cees Evers ("wat broeder Nereus vermag")
Dorieke Schreurs ("Oorsprong")
Johan Cattersel ("Oorsprong", Art in the Park)

Wethouder gemeente Breda,  Marike de Nobel ("Vier de Lente", 10 maart)

Partners

Dutch Master Painters
Galerie Lilja Zakirova
Heemkundekring Op de Beek
Vrienden van Jan Strube

Purple, Bart van Dongen
Guido van Wolven, catering & events
DinnerTijn, traiteur - Tijn Pelkmans

Feestzaal Marktzicht - familie Van Dongen
Brabantse Bruiloftplanner - Maartje vLoenhout

Onze exposities

Openingsexpositie (2016)
Boer zoekt Kunst (2016)
Wild in de Schuur (2017)
Brabantse kunst in Vlaamse schuur ('17)
Stilleven (2017)
Jan Strube & Jan Tankink (2018)
Goesting voor kunst (2018)
't Laatste avondmaal (2019)
Sterke Vrouwen (2020)
'n Schitterend ongemak (2021)
Realiteit en verbeelding (2021)
De Kunst van Karnaval (2021)
Ongeremd verwonderen (2022)
Art Passionelle (2022)
Wat broeder Nereus vermag (2022)
De blaadjes krijgen bomen (2023)
Oorsprong (2023)

2024
Vier de Lente (9-24 maart) i.s.m. KuBra
Kunstroute Prinsenbeek (6/7 april)

Expositie (14-29 september)

Stel uw vraag

Bedankt! Uw aanvraag is verzonden!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nieuwsbrief Kunst Tentoonstellingen?

Wilt u op de hoogte blijven van de kunstactiviteiten van Galerie De Nispenhoeve en Beeldentuin Prinsenbeek?
Vul uw email adres in en we sturen u maximaal vier keer per jaar een nieuwsbrief.
U geeft ons toestemming om uw naam en contactgegevens voor dit doel te gebruiken

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.